Pozostałe aktualności

Środki na budowę skweru przy ul. Prusa.

  • 31-07-2019
Aby uzyskać środki na zagospodarowanie terenu nad brzegiem rz.Guber, przy ulicy Prusa, potrzebna jest aktywność wszystkich mieszkańców. Prosimy o głosowanie w konkursie. Biorący udział w głosowaniu mogą dodatkowo wygrać 50zł.
          Wspólne starania gminy z prywatnym przedsiębiorcą w celu uzyskania zewnętrznych środków finansowych przeznaczonych na zagospodarowanie terenu nad brzegiem rzeki Guber przy ulicy Prusa, zaowocowały zakwalifikowaniem naszego projketu do II etapu konkursu. Na ogólnopolski konkurs złożono ponad 600 wniosków, w którym do rozdysponowania jest 50 nagród po 15 000zł, 3 nagrody po 50 000zł i 1 nagroda o wysokości 100 000zł.  Dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkim mieszkańców, ale i również do osób sprzyjających naszej gminie, o oddanie głosu na nasz projekt na stronie internetowej www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Głosowanie potrwa od 1 sierpnia do 10 września, a głosy będzie można oddać codziennie. Dla osób głosujących ze strony organizatorów konkursu przewidziane są nagrody w postaci kart przedpłaconych o wartości 50 zł, do wydania na zakupy w sklepie Delikatesy Centrum. Tygodniowa pula nagród to 50 kart. Tylko działając wspólnie mamy szansę na zewnętrzne środki umożliwiające uporządkowanie terenu i poprawienie estetyki tej części miasta.
          W ramach naszego projektu wykonane zostanie wyrównanie terenu, usunięcie zakrzaczeń, wykonanie 2 klombów obsadzonych kwiatami, ustawienie ośmiu ławek wraz z koszami na śmieci oraz wykonanie 3 tablic przedstawiających historię naszego miasta. Poniżej wizualizacja przedsięwzięcia.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

14Galeria zdjęć: Herosi

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją