Pozostałe aktualności

Konkurs na ozdobę choinkową rozstrzygnięty

  • 22-12-2021
Z ogromną przyjemnością informujemy, że konkurs na ozdobę świąteczną zorganizowany przez Irenę Wołosiuk, Burmistrza Sępopola dla przedszkolaków uczniów z miasta i gminy Sępopol został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło ponad 50 prac, które zostaną wyeksponowane na choince miejskiej w Sępopolu. 
Przesłane prace były na bardzo wysokim poziomie. Wśród pomysłowych dekoracji znalazły się bombki, anioły, dzwonki, szyte zawieszki, a także prace płaskie. Oceniana była samodzielność wykonania, forma i oryginalność.
Komisja konkursowa w składzie: Sylwia Napiórkowska, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych w Sępopolu; Edyta Jurewicz-Bach, dyrektor Zespołu Szklono-Przedszkolnego w Sępopolu oraz Rafał Naruszewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowie, przyznali nagrody w trzech kategoriach: przedszkolaki, uczniowie klas I – III i uczniowie klas IV - VIII.
 
Sponsorami nagród są: Burmistrz Sępopola, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych w Sępopolu oraz Rada Miejska w Sępopolu.
 
Wyniki konkursu:

Przedszkolaki
I miejsce – Szymon Nowicki,
II miejsce – Anna Roman,
III miejsce – Iga Wójcik oraz Zofia Pawłowska.

Klasy 1-3
I miejsce – Kalina Zdziebło,
II miejsce – Kuba Kożuch,
III miejsce – Konrad Kozdroń.

Klasy 4-8
I miejsce – Piotr Szafrański,
II miejsce – Kaja Kozieł,
III miejsce – Lena Grudzień.
 
Wysoki poziom prac i zaangażowania uczestników wpłynął na decyzję Pani burmistrz Ireny Wołosiuk, o tym że wszyscy uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni upominkami.
 
Dodatkowo nagrodę specjalną ufundowaną przez Sylwię Napiórkowska, dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych w Sępopolu, otrzymują uczniowie klasy II Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu.
 
Prace zostaną wyeksponowane na choince miejskiej w Sępopolu.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, którzy włożyli niesamowicie imponującą pracę w stworzenie ozdób choinkowych. Jesteśmy dumni, że w mieście i gminie jest tylu utalentowanych młodych artystów.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

76Galeria zdjęć: Konkurs na ozdobę choinkową

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją