Pozostałe aktualności

Złote Gody w Urzędzie Miejskim w Sępopolu

  • 27-10-2023
Okazja do Świętowania Miłości…
          W dniu 27 października 2023 roku w Urzędzie Miejskim odbyła się uroczystość z okazji złotych godów, na które zaproszono pary z naszej gminy obchodzące swoją 50 rocznicę ślubu. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło zarówno jubilatów, ich rodziny, jak przedstawicieli naszej gminy.

Złote gody, obchodzone z okazji 50. rocznicy ślubu, to symboliczny punkt w życiu małżeńskim. To moment, w którym para ma okazję podziękować sobie nawzajem za pół wieku miłości, zrozumienia i poświęcenia. Jest to także okazja, by społeczność doceniła te długotrwałe związki i złożyła gratulacje jubilatom.

Uroczystość złotych godów rozpoczęła się od oficjalnej ceremonii w Urzędzie Miejskim. Każda para jubilatów otrzymała specjalne wyróżnienia oraz gratulacje od burmistrza Sępopola i innych lokalnych przedstawicieli. Był to wzruszający moment, podczas którego jubilaci opowiadali o swojej historii miłości i wspólnych przeżyciach. Następnie wszyscy goście mieli okazję do wspólnego. Przygotowano pyszny poczęstunek, co stworzyło wyjątkową atmosferę, sprzyjającą integracji i składaniu życzeń jubilatom.

Obchody złotych godów w Urzędzie Miejskim w Sępopolu to nie tylko okazja do świętowania konkretnej pary, ale także okazja do podkreślenia roli długotrwałych małżeństw w życiu społeczności. Długotrwałe i udane związki stanowią fundament stabilności społeczności, przekazując wartości miłości, poświęcenia i wzajemnego szacunku.

Ta uroczystość była dowodem na to, że miłość może trwać i kwitnąć przez lata, pomimo wszelkich przeciwności. To również okazja, by młodsze pokolenia czerpały inspirację z życiowych historii i doświadczeń jubilatów.

Złote Gody obchodzone w Urzędzie Miejskim w Sępopolu były wyjątkową okazją do świętowania miłości, poświęcenia i długotrwałych małżeństw. Ta uroczystość dowiodła, że miłość może przetrwać próby czasu i stanowić fundament stabilności społeczności.

Gratulujemy wszystkim jubilatom i życzymy im kolejnych pięknych lat pełnych miłości i radości.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją