Aktualności

50 lat razem! Złote Gody mieszkańców Miasta i Gminy Sępopol

  • 27-10-2021
Z wielkim szacunkiem należy patrzeć na pary, które przez ponad 50 lat trwają w swoim związku, wspierają się w dobrych i złych chwilach swojego życia i pokonują wszelkie trudności narzucone przez los. Dlatego sępopolski Urząd Stanu Cywilnego zaprosił Jubilatów obchodzących 50 rocznicę ślubu na uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. 
Uroczystość rozpoczęła Burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk. Złożyła Jubilatom serdeczne gratulacje z okazji pięknej rocznicy Złotych Godów oraz życzyła kolejnych lat w zdrowiu i pomyślności, oraz radości i satysfakcji z tego, co przez te pół wieku. 

Następnie Jubilaci zostali uhonorowani MEDALAMI ZA DŁUGOLETNIE POŻYCIE MAŁŻEŃSKIE nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
 
Aktu dekoracji dokonała Burmistrz Sępopola Pani Irena Wołosiuk w asyście Sekretarza Urzędu Miejskiego w Sępopolu Beaty Pakuły oraz zastępcy kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Iwony Szymskiej, a także Agnieszki Młyńskiej.

Medale z rąk Burmistrz Sępopola oraz gratulacje i życzenia odebrali Państwo:

Antoni i Bronisława Maciejewscy
Tadeusz i Maria Michalec
Michał i Alina Onyszczak
Jan i Halina Siekierzyccy
Stanisław i Teresa Kłos
Bogdan i Stefania Ostrowscy
Jan i Zofia Kupriaszkin
Andrzej i Teresa Zdziebło.


Ten piękny Jubileusz jest także okazją, aby zatrzymać się, pomyśleć i spojrzeć wstecz na to, co udało się osiągnąć i przeżyć. Dlatego spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze, choć nie zabrakło emocji, wzruszeń, radości i wspomnień. Były kwiaty, pamiątkowe dyplomy oraz tradycyjna lampka szampana.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją