Aktualności

SPRZĄTALIŚMY ŁYNĘ JUŻ ÓSMY RAZ!

  • 09-11-2018
‘’Jednym z głównych działań wpisanych w  ideę Urzędu i stowarzyszenia miast Citasllow w którym Sępopol ma przyjemność być od 2016 roku, jest dbanie o otaczające nas lasy i rzeki. W związku z tym cieszy mnie ,że jest duża grupa ludzi , którą kierują  te same wartości. A też sukcesywnie się ona powiększa,,- stwierdza Burmistrz Irena Wołosiuk
Przedsięwzięcie stało się  wspaniałą okazją do spotkania, rozmów i integracji społeczeństwa. Na stanicy wodnej w Stopkach został też rozstrzygnięty konkurs na najmłodszego i najstarszego uczestnika sprzątania Łyny . Nagrodę w I kategorii wygrała Urszula Zaleska, a w II  Edward Zdziarstek, członek Koła Wędkarskiego ,, Kleń’’. Rozpiętość wiekowa świadczy o tym że tego typu sytuacje nie tylko uczą ale też łączą pokolenia, co jest bardzo dobrą prognozą na przyszłe lata.
Dziękuję jeszcze raz wszystkim którzy wzięli udział w akcji pt.,, Czysta Łyna-Czyste Otoczenie’’. Szczególne słowa podziękowań składam na ręce społeczności całej gminy Sępopol, oraz uczestników biorących udział w naszych działaniach.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją