Logo: Urząd Gminy Sepopol
Dzisiaj jest: 28/05/24, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Pozostałe aktualności

Zaproszenie na turniej

Zapraszamy mieszkańców Sępopola i okolic na 37. Zimowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Sępopola. Memoriał Roberta Borowskiego już w najbliższą sobotę.

Zaproszenie na turniej

Wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy w sobotę 27 kwietnia na godz. 9:30 na XVIII charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Sępopola do ZSP w Sępopolu.
Tym razem gramy dla 8-letniej Klaudii – dziewczynki z Gierkin, która czeka w szpitalu na przeszczep serca.
W sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zagrają 4 drużyny. Najlepsza zdobędzie puchar burmistrza, ale obok rywalizacji, w tym dniu, najważniejsza będzie zbiórka pieniężna. Wszyscy, którzy chcą wspomóc akcję mogą złożyć datek do puszki podczas zbiórki prowadzonej w czasie turnieju.

 

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek

MGOK w Sępopolu zaprasza w tą niedzielę 20 stycznia na godz. 16:00 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu rodzimych artystów i chóru Canzona z UTW w Bartoszycach

Załączniki

SĘPOPOL PROMOWAŁ SIĘ NA TARGACH W GDAŃSKU!

Stoisko miasteczek spod szyldu Cittaslow zaprezentowało się na gdańskich targach po raz pierwszy. Materiały opatrzone pomarańczowym ślimakiem a także herbem naszego miasta cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających, innych wystawców  i mediów.
czytaj dalej

SĘPOPOL PROMOWAŁ SIĘ NA ŚLĄSKU

Festiwale Cittaslow to imprezy promujące miasta należące do sieci. W tym roku festiwal zawitał do Kalet, czyli leśnego zakątka Śląska. W sobotę 20 maja na stoiskach, przedstawiciele miasta Cittaslow, w tym Sępopola zaprezentowały to co w swoich miastach mają najlepsze. Odwiedzający stragany mogli skorzystać z kiermaszu wyrobów rzemieślniczych oraz degustacji potraw.
czytaj dalej