Logo: Urząd Gminy Sepopol
Dzisiaj jest: 14/12/18, godzina: Aktualna godzina
Logo: BIP

Pozostałe aktualności

Wspólne działania Spółdzielni Mieszkaniowej „Lipowa” z gminą Sępopol

  • 14-12-2018
Dzięki współpracy spółdzielni i gminy udało się uzyskać pieniądze na nową nawierzchnię…
czytaj dalej

Uroczyste przekazanie sprzętu ratowniczego jednostkom OSP gminy Sępopol

Dnia 27 listopada br. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się uroczyste przekazanie Ochotniczym Strażom Pożarnym Gminy Sępopol sprzętu ratowniczego.
czytaj dalej

Narodowy Dzień Niepodległości

W niedzielę 11 Listopada świętowaliśmy wyjątkowy Jubileuszowy Narodowy Dzień Niepodległości. Wspólne świętowanie rozpoczęło się mszą świętą. Msza odprawiona przez proboszcza parafii ks. Stanisława Orpika, która wprowadziła wszystkich zgromadzonych w patriotyczny nastrój i nietypowo zakończyła się programem okolicznościowym wykonanym przez uczniów ZSP w Sępopolu. Następnie wszyscy uczestnicy wraz z pocztami sztandarowymi szkół gminnych i strażaków wspólnie odbyli przemarsz pod remizę, gdzie nastąpiło wciągnięcie flagi na maszt oraz wspólne odśpiewanie hymnu narodowego. Na zakończenie części oficjalnej  swoje okolicznościowe przemówienie wygłosiła Pani Burmistrz Irena Wołosiuk, która zwróciła się z apelem, „aby porzucić wszelkie spory i wspólnie świętować ten radosny Jubileusz”. Podkreśliła również, że „stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości jest zarówno okazją do świętowania wydarzeń z przeszłości, ale również zachętą do budowania wspólnej przyszłości”.
czytaj dalej

60 LAT OSP LIPICA

Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się uroczystą mszą św. w intencji wszystkich strażaków i ich rodzin, odprawioną przez księdza ks. Stanisława Orpika, kapelana naszych strażaków. Następnie strażacy defiladowym krokiem przeszli pod remizę, gdzie odbywała się oficjalna część uroczystości. Naczelnik druh Radosław Dudek złożył meldunek o gotowości do rozpoczęcia uroczystego apelu. Meldunek przyjął Prezes Zarządu Powiatowego Ochotniczych Straży Pożarnych RP druh Zygmunt Zbigniew Pampuch. Po czym nastąpiło uroczyste wciągniecie flagi na maszt. W uroczystościach udział wzięli Wicemarszałek Województwa Warmińsko Mazurskiego Miron Sycz, Burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk, Zastępca Burmistrza Piotr Łazar, Komendant PSP  w Bartoszycach Andrzej Harhaj, Prezes OSP Grzegorz Mucha, Komendant OSP Jerzy Woziński, delegacja Straży Granicznej, delegacje i poczty sztandarowe OSP Judyty oraz Sępopol a także delegacja OSP Różyna.
czytaj dalej

WYŁONIONO DOSTAWCĘ SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO DLA URZĘDU.

W związku z realizacją projektu dotyczącego rozwoju i poprawy dostępności elektronicznych usług administracji publicznej dla mieszkańców naszej gminy,
czytaj dalej

PODSUMOWANIE KADENCJI 2014-2018

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Galeria filmów: Podsumowanie kadencji 2014-2018 Irena Wołosiuk (1)

ZA NAMI SPEKTAKL „PÓŁ NA PÓŁ - CZYLI O JEDNĄ MATKĘ ZA DUŻO…”

W niedzielę w Domu Kultury odbył się spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata „Pół na Pół…” jest to, jak napisał jeden z hiszpańskich krytyków teatralnych, „dramat przebrany za komedię”. Odtwórcami głównych ról byli aktorzy warszawskich teatrów, znani również z małego ekranu Piotr Polk i Piotr Szwedes. Sala mieszcząca ponad 230 miejsc wypełniona była po brzegi, konieczne było dostawienie krzeseł dla osób którym zabrakła miejsc na widowni.
czytaj dalej

MASUNY Z NOWĄ ŚWIETLICĄ

Z przyjemnością możemy poinformować, że zakończono prace dotyczące gruntownego remontu budynku przeznaczonego na świetlicę wiejską w Masunach. Wykonawcą była lokalna firma handlowo-usługowa „Mozaika”, Pana Pawła Puciato, która w wyznaczonym terminie wywiązała się z umowy zawartej 18 kwietnia bieżącego roku.
czytaj dalej

STOPKI OSADA Z NOWĄ ŚWIETLICĄ ZA BLISKO 240 000ZŁ

24 sierpnia bieżącego roku Burmistrz – Irena Wołosiuk zawarła akt notarialny dotyczący przekazania budynku, zlokalizowanego w miejscowości Stopki Osada z przeznaczeniem na świetlicę wiejską, mieszkanie komunalne oraz kaplicę.
czytaj dalej

IX FESTIWAL CITTASLOW TYM RAZEM ODBYŁ SIE W LIDZBARKU

W sobotę 26 maja były główne atrakcje, otwarte dla wszystkich mieszkańców i gości. Każde z miast, w tym Sępopol prezentował swoje walory regionalne. Nasz dział promował sie  własnoręcznie upieczonym chlebem,  miodem, świecami z wosku pszczelego. Oprócz  darów regionów  znajdował się poczęstunek (pierogi, smalec, ogórki itp.), oraz rzeczy rękodzielnicze. Na scenie miał okazję wystąpić duet gitarowy "Czarny Ortalion,, który przykuł uwagę uczestników.
czytaj dalej
1 2

Kontakt - stopka

Adres urzędu

URZĄD  MIEJSKI W SĘPOPOLU
ul. 11 Listopada 7
11 -210 Sępopol
Tel. (89) 76 13 181        
Nr fax. (089) 679 08 21
 
e-mail : sepopol@sepopol.pl
NIP: 743-20-21- 679  REGON: 510743628
 
Nr konta 28 8855 0004 2004 0008 5316 0001
 
Pracujemy
poniedziałek  8.00 - 16.00
wtorek  - piątek 7.15 - 15.15
 

Godziny Przyjęć interesatnów:

Burmistrz
Irena Wołosiuk
 
zaprasza  interesantów:  
poniedziałek-piątek
w godzinach pracy Urzędu

Gminy Partnerskie

  • Logo: Lägerdorf Lägerdorf
  • Logo: Prawdinsk Prawdinsk